O nas


     Jesteśmy kwiaciarnią zlokalizowana na pasażu marketu SDH, Carrefour na Opolskim zaodrzu. Posiadamy doświadczenie w branży florystycznej i zgodnie z panującymi trendami florystycznymi staramy się zadowolić naszych klientów, podchodząc do każdej osoby w indywidualny sposób.

     Zajmujemy się wszystkim, co związane jest z kwiatami od ponad 30-tu lat.Dzięki takiemu doświadczeniu zaopatrujemy sie w najwyższej jakości kwiaty cięte oraz doniczkowe. Róże, Anturium, Storczyki pochodzą z najlepszej polskiej  firmy JMP Flowers która jest liderem ogólnoeuropejskim. Dzięki temu mamy szeroki asortyment kwiatów wysokiej jakoście w bardzo konkurencyjnych cenach.  W naszej kwiaciarni kompleksowo świadczymy usługi z zakresu florystyki ślubnej, florystyki komunijnej, florystyki okolicznościowej czy pogrzebowej. Doradzimy, w jakiej formie najlepiej będzie prezentował się bukiet okolicznościowy, zaproponujemy ciekawe kompozycje kwiatowe do biura, na spotkania biznesowe, czy witrynę sklepową. Doradzimy, jaki wieniec, wiązankę żałobną wybrać na ostatnią drogę bliskich. W naszej kwiaciarni możecie Państwo liczyć na fachowe porady i pełen profesjonalizm.

 

 

Dekoracje kwiatowe (dekoracje ślubne, aranżacje wnętrz, aranżacje witryn sklepowych itd.) wykonujemy na terenie miasta Opole oraz okolic

 

Dostawa kwiatów:
Dostarczamy kwiaty, bukiety, wiązanki, kompozycje kwiatowe, kosze kwiatowe itd. w dowolne miejsce na terenie Opola i okolic (w zasięgu ok. 20 km od Opola).

 

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu:

 

Carrefour:                                               

Tel. (77) 474 71 91, 792 987 331                                   

Godziny otwarcia:                   

pon.- sob. 9:00 – 19:00                              

                                                                 

Forma płatności:

- gotówka

- przelew

   ING BANK ŚLĄSKI            07 1050 1504 1000 0090 7280 3282